Levent Anaokulu

Levent anaokulu eğitim kurumumuz, birer ebeveyn olarak İstanbul kalabalığı ve ortamı dolayısı ile duymakta olduğunuz haklı endişeyi sona erdirmek için hizmet sunmaktadır. Okul öncesi eğitim dönemi çocuğun sağlıklı gelişimi için büyük önem taşır. Fakat bu dönemde yaşanılan şehir ve ortam da aileleri endişeye sürükler. Levent anaokulu çocuğunuzun kendini tamamen güvende ve özgür hissedeceği bir konumda bulunur. Şehrin merkezi bir konumunda fakat kalabalıktan ve gürültüden uzaktır. Eğitim kurumumuz sizleri kaygıdan uzaklaştıracaktır.

Pera Çocuk; Levent anaokulu içerisinde çocuklarımızın rahatça zaman geçirecekleri birçok alan bulunur. Oyun odası, dinlenme odası, grup odası ve çocukların özel bahçeleri bu alanlardan birkaçıdır. Oluşturduğumuz bu alanlar çocuklarınızın evden uzaklaşma endişesini ortadan kaldırır.Rahat, özgür ve bilinçli hareket etme davranışları desteklenir. Eğitim kurumumuz içerisinde her çocuğa bir birey olarak davranılır. Psikologlarımız denetiminde görev alan eğitmen kadromuzun tümü deneyimli branş öğretmenleridir.

Pera Çocuk Levent Anaokulu

Okulumuzda uygulanan eğitim programları, çocuklarımızın yeni parlamaya başlayan yeteneklerini tespit etmek ve geliştirmek için planlanmıştır. Sosyalleşmeyi sağlamak, gelecekteki hayatlarına başarı ile devam etmelerini desteklemek en büyük amacımızdır.Kurumumuzda görev yapan hizmetlilerimiz ve aşçımız da misyonumuza uygun olarak görev alırlar. Levent Anaokulu bünyesinde yer alan materyaller ve personel kadro, çocuklarınızın okul öncesi eğitimlerini verimli kılar.

Eğitim Programları
Okulumuzda;

  • Etkinlik ve Oyun Zamanı
  • Hikâye Zamanı (özel yeteneklerini geliştirmelerini sağlar)
  • Branş Dersi’ (Drama, Müzik, Sanat)
  • İngilizce Dersleri

Eğitim alanları bulunur. Bu sayede çocuklarımızın problem çözerek, eğlenerek ve gözlemleyerek gelişmeleri sağlanır. Çocuklarınız Pera Levent anaokulu içerisinde kendini ve eğlendiği şeyleri keşfetmeye başlar. Bu durum onların gelecekteki ilgi alanlarını ve meslek yönelimlerini dahi etkilemektedir.

Bunun dışında okulumuz beslenme konusunda ayrı bir önem sarf eder. Çocuklarımız için hazırlanan her şey sağlıklı ve %100 organiktir. Tüm yiyecekler gıda denetmenleri tarafından denetlenerek okulumuza teslim edilir. Levent Anaokulu bünyesinde uygulanan beslenme ve sağlık programları ile desteklenen eğitim programları, çocuklarımızın daha sonraki yaşamlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayan bir temel atılmasını sağlamış olur.